8 000 Ft
20,73 EUR, 22,86 USD
[Broughthon, Thomas]: Broughthonnak a religióról való Históriai Lexicona, a` mellyben a` világ` kezdetétÅ‘l fogva a` mai idÅ‘kig, ... III. (N-V.) darab. Magyar nyelvre fordÃtotta: Mindszenti Sámuel. Pozsony, 1808, Wéber Simon Péter-ny.,1+440 p. Egyetlen kiadás. Korabeli kopottas kartonált papÃr-kötésben, sérült gerinccel, kissé foltos lapokkal, egy lap kijár (15-16. o.), a cÃmlap és az azt követÅ‘ lap egy sarkán hiány, tulajdonosi névbélyegzÅ‘vel és bejegyzéssel.