100 Ft
Kemenes Ferenc: Isten és az ember. Veszprém, 1891, Kompolthy T. "Petőfi" Könyvnyomdája, 339+201 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, az elülső szennylap és a címlap meglazult, márványozott lapélekkel.