Szegedi A. Kilit (Szegedi Kilit Antal (1816-1888): A messiás. Antilogiaul Renán "Jézus Életére"-re. Kecskemét, 1884, Tóth László, XXVIII+469 p. Félvászon-kötés, kopottas borítóval, sérült gerinccel.