17104.
333. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Vasút témájú könyvek
3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
Legény Elemér: Történelmi miniatűrök. Regényes korrajz a magyar vasutasság életéből. Pagani Frigyes: A Magyar Államvasutiak Takarék- és Segélyszövetkezete története és működésének ismertetése. 1876-1943. A bevezetőt Dr. Szilágyi László írta. Bp.,1944, Athenaeum. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopott, kissé sérült borítóval.