16 000 Ft
41,45 EUR, 45,71 USD
A Pallas Nagy Lexikona. Az összes ismeretek enciklopédiája. 2-16. kötetek. Budapest, 1893-1897, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Szövegközti képekkel, térképekkel, chromolitográfiákkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egységes, aranyozott gerincű félbőr kötésben, megviselt állapotban, kopottas, sérült borítókkal, kopottas, sérült, hiányos gerincekkel.