1 400 Ft
3,63 EUR, 4,00 USD
Jászai Mari emlékiratai. Sajtó alá rendezte: Lehel István, illusztrálta Haranghy Jenő. Budapest, én., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötés, kopottas, foltos borítóval, kissé laza fűzéssel, három kijáró illusztrációval, ebből kettő kissé viseltes, 109. oldal ragasztott.