1 200 Ft
3,11 EUR, 3,43 USD
Kölcsey Ferenc: Parainesis. Nagykanizsa,[1896], Fischel Fülöp, 71 p. Kiadói festett egészvászon-kötés, megviselt állapotban, a címlap és a 3. oldal között kissé sérült kötéssel, ceruzás aláhúzásokkal, 43-44. és 45-46. oldalaknál a lapok sérültek, az elülső szennylap belsején ajándékozási sorokkal.