1 600 Ft
4,15 EUR, 4,57 USD
Nagy Imre: 5000 vicc. IV. kötet. Bp., 1932, Az Ojság Kiadása, 240 p. Javított gerincű egészvászon-kötésben, megviselt állapotban, kopottas borítóval, a hátsószennylap kijár, néhány lapszél foltos és kicsit sérült, pár helyen ceruzás bejelölés, az elülső szennylap és az első két lap részben kijár.