1 800 Ft
9
Verne Gyula: Utazás a Holdba. Kilencvenhét óra és husz perc alatt. Fordította Gaal Mózes. Bp., 1916, Franklin-Társulat, 280 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Ötödik kiadás. Kiadói illusztrált, festett, aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a gerincen és a borítón kis kopásnyomokkal, laza fűzéssel.