A művészetek története a legrégebbi időktől a XIX. század végéig. I-III. kötet. Szerk.: Beöthy Zsolt. I. kötet: Ókor. II. kötet: Középkor. III. kötet: Új-kor. Bp.,1906-1912, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), XI+556 p.+ I-XXII,+XXIV+XXVIII t.+VIII+614 p.+I-VI.+IX-XXVIII.+XXXI-L+1 t.+6+450 p.+I-XXXIII+XVIIIa. t. Átkötött félvászon-kötés, hiányzó táblákkal (I. kötet: XXIII., XXV-XXVII.,XXIX. II. kötet. VII.-VIII.,XXIX-XXX. t., összesen 9 hiányzó tábla.), jó állapotban.
Huszka József: A székely ház. Függelékét Az árják és az ugorok érintkezéséről írta Fiók Károly.
Bp. 1895. Pesti Könyvny. VII. 96 p. + XXXVI t. (részben színes) Korabeli félvászon-kötésben, szakszerűen javított gerinccel
Szántó Tibor: A betű I. kötet. A betűtörténet és korszerű betűművészet rövid áttekintése. Bp.,1966, Akadémiai Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félműbőr-kötés, kopottas gerinccel. Számozott (1200/511.) példány.
Szántó Tibor: A betű II. kötet. A betűtörténet és korszerű betűművészet rövid áttekintése. Bp.,1966, Akadémiai Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félműbőr-kötés, kopott, 4 kijáró lappal.Számozott (1200/350.) példány.
Magyar református templomok I-II. kötet. Szerk.: Dr. Kováts J. István. Bp., 1942, Athenaeum, 8+734 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.
Ungarnfibel. Eine Bilderreihe aus dem Leben und Schaffen des ungarischen Volks. Bp., é. n., Verlag des königlich ungarischen Handelsamts. Balogh Rudolf fényképeivel. Vászonkötésben, jó állapotban.
Nemzeti Művészet - Lehel Ferenc Naplójegyzetei 4. Kernstok Károly (Bp.,1934, Hungária Hírlapnyomda Rt.), 49-64 p. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval.