7 db Százszorszép Könyvek sorozatból: Ego: Tesszából Terka lesz, Ego: Zsuzsi, az uj lány, Kate Douglas Wiggin: Becky sorsa, Gyomlay László: A bujdosó, Vándor Iván: A költő, Jean Webster: Patty a kollégiumban, Tutsek Anna: Aranyfátyol. Bp., Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált papírkötés, és kiadói illusztrált kartonált papírkötés, változó állapotban, az egyik könyvtest elvált a borítótól, 3 gerin...
Sziráky Judit: A csillagvadász. Fazekas Lajos rajzaival. Bp., 1955, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kissé kopott borítóval, jó állapotban.