15592.
334. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 600 Ft
4,15 EUR, 4,57 USD
F. W. Up de Graff: Az Amazonasz őserdeiben. Fordította: Halász Gyula. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Könyvkiadóvállalata, 164 p. Fekete-fehér fotókkal, és egy térképekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval.