Festmények és grafikák Tételek száma: 313
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1833641
10221
335
3400
Stotz Mihály (?-?): Alkonyat. Vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban, 27×22 cm 1868966
10222
335
4800
Stotz Mihály (1941- ): Illusztráció, tűzzománc-terv, papír, jelzett, 14×8,5 cm 1878128
10223
335
Stotz Mihály (?-?): Arc. Vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban, 34×22 cm 1866368
10224
335
Szabó jelzéssel: Férfi portré. Akvarell-.tus, papír, 27×18 cm 1878033
10225
335
7500
Gy. Szabó Béla (1905-1985): Illusztrációk, 10 db fametszet, papír, jelzés nélkül, különböző méretben 1881823
10226
335
15000
Szász Endre (1926-2003): Nő rókafejes fejdísszel. Szitanyomat, papír, jelzett, apró folttal, üvegezett keretben, 42×59 cm 1837588
10227
335
Szeift Béla (1944-2012): Fekete Orfeusz, vegyes technika, karton, jelzett, 62×43 cm 1865372
10228
335
Szeift Béla (1944-2012): Vörös levél, vegyes technika, karton, jelzett, paszpartuban, 55×39 cm 1780467
10229
335
Szekfű János (1910-2004): Szilvásvárad. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 20×29 cm 1772874
10230
335
Szigethy Vilmos (?-?): Pihenők. Tus, papír, 15×24 cm 1864712
10231
335
Szilvásy Margit (?-?): Balatoni látkép. Akvarell, papír, fa keretben, 21×27 cm 1773247
10233
335
Paul Takacs (1932-2000): Dance. Szitanyomat, papír, jelzet, üvegezett keretben, 48×32 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft