Festmények és grafikák Tételek száma: 313
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1864321
10246
335
A. Varga Imre (1953- ): Akt 2004, vegyes technika, papír, jelzett, szakadással, 69×49 cm 1881511
10247
335
11000
Vasváry jelzéssel: Arab lovas. Olaj, falemez, üvegezett keretben, 33×27 cm 1878050
10248
335
Váci András (1928-1989): Illusztrációk. 6 db linómetszet, papír, jelzés nélkül, 15,5×10 cm 1877981
10249
335
4800
Veszprémi Ede (?-?): Vörösmarty tér. Rézkarc, papír, jelzett, 29×38 cm 1881718
10250
335
30000
Végh András (1940-): Holt Duna. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60×80 cm 1881230
10251
335
Vilhelm jelzéssel: Kompozíció. Vegyes technika, farost, 40×30 cm 1790911
10252
335
Vrabély Alfréd (?-): Fokföldi ibolya. Olaj, farost, jelzett, keretben, 38×48 cm 1845375
10253
335
Vörös jelzéssel: Vegetáció. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 39×28 cm 1851922
10254
335
30000
Walker jelzéssel: Zsóké a lovon. Olaj, vászon, keretben, 31×41 cm 1820059
10255
335
Walter Romberg (1898-1973) : Városrészlet. Rézkarc, papír, jelzett, 25×20 cm 1776925
10256
335
Wiettinghoff Evald (1826-1882): Mózes 1866. Vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban, kis szakadásokkal, 55×37 cm 1806897
10257
335
Ilona Wittrisch (1879-1946): V. Linke Wienzeile (Reste vom Ratzenstadtl), rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 26×18 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft