2 000 Ft
Erdélyi Szépmíves Céh kiadványaiból 10 kötete: Erdélyi csillagok, Tamási Áron: Ábel Amerikában, Szűzmáriás királyfi, Nyírő József: A sibói bölény, Makkai Sándor: Élet fejedelme, Dsida/Kiss/Szemlér, Szántó György: Fekete éveim, Kuncz Aladár: Felleg a város felett, Reményik Sándor: Romon virág, Kós Károly: Kalotaszeg. Kolozsvár, Erdélyi Szépmíves Céh. + Nyírő József: Uz Bence. Bp., Révai. Kiadói egészvászon-kötés, változó, többnyire kissé kopott, kissé foltos borítóval, két kötet gerincén kis sérüléssel, néhány kötet fűzése laza.