2 000 Ft
Jókai Mór: Egy magyar nábob. Képes díszkiadás. Goró Lajos hatvankét szövegrajzával, és nyolc aquarelljével.Bp., 1894, Athenaeum, 1 t.+XII+500+2 p.+ 8 t. Korabeli félbőr-kötés, megviselt állapotban, kopott borítóval, sérült, kopott, javított gerinccel, foltos lapokkal, néhány lap firkált, a szennylapok hiányoznak.