800 Ft
2,07 EUR, 2,29 USD
Molnár Ferenc: A csók és egyéb elbeszélések. Világkönyvtár. Bp.,é.n.,Tolnai. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.+ Antonio Fogazzaro: Daniele Cortis. Közművelődési Könyvtár. Fordította: Éber László. I. kötet. Bp.,é.n., Közművelődési Rt. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval.