Báró Eötvös József munkáiból. S. a. r.: Vojnovich Géza. 1. köt.: Szépirodalmi művek. Bp., 1905, Franklin (Magyar remekírók 30.). Díszes szecessziós vászonkötésben, jó állapotban.
Babits Mihály: Az európai irodalom története. Bp., é. n., Nyugat. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.; Leroux, Gaston: Halál után. Bp., 1920, Athenaeum. Sérült gerincű vászonkötésben.
Denise grófnő: A női szépség ápolása. Szabóné Nogáll Janka kísérőlevelével. Bp.,1895, Divat Szalon, 8+173+1 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, foltos lapszélekkel.
Moly Tamás: Három novella. Egy mese, néhány levél és a keret. Az idegen hölgy. A szomszéd. A borítót Divéky József rajzolta. Gyoma, 1917, Kner Izidor, 138+2 p. Átkötött félvászon-kötés, az átkötéskor az eredeti papírborítót felhasználták.
Dugonics András: Téténynek ékessége melyet versekbe foglalt Dugonics András s most az eredeti kézirat szerint nyomtatásban kibocsájt Baróti Dezső. Szeged,(1940),Dugonics Társaság, 59 p. Kiadói papírkötés, nagyrészt felvágatlan példány. Számozott (550/546) példány. A könyvdíszek Dugonics András Trója veszedelme című, 1774-ben megjelent művéből valók.
Frank Wedekind: A tavasz ébredése. (Gyermektragédia) Tevan Könyvtár 163-68. Fordította: Pajzs Elemér. Békéscsaba, 1918, Tevan kiadás. Átkötött papírkötés, az eredeti borítót az átkötéskor felhasználták, kissé sérült gerinccel, kissé szakadt borítóval.