1959-1980 A Műcsarnok 5 db kiállítási katalógusa: Domanovszky Endre (1959), Kilencek (1968), Barcsay Jenő - A szentendrei mozaik (1970), Paul Klee (1976), Szabó Vladimir (1980). Változó állapotban.
Székely András: Kós Károly. Budapest, 1979, Corvina, Offset és Játékkártya Nyomda, 12 p+12 t.. Kós Károly grafikai munkásságának bemutatása, színes illusztrált kiadvány. Kiadói illusztrált, papír mappában, magyar, angol, német és francia nyelven.
Szana Tamás: Magyar művészek. Műtörténelmi vázlatok képekkel. Bp., 1887, Révai, 8+251+5 p.+15 t. (Műmellékletek.) Első kiadás. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. A kötetben Munkácsy Mihály, Benczur Gyula, Zichy Mihály, Mészöly Géza, Jankó János, Aggházy Gyula és mások illusztrációival. Kiadói festett, gerincénél kissé felfeslett egészvászon kötésben. Egy tábla kijár.
Lyka Károly: A művészetek története. Bp., 1939, Singer és Wolfner. Második, bővített kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kis nyomódással a gerincen.
Art Forum. 2013-2014. Magyar Képzőművészeti és Iparművészeti Társaságok Szövetsége. Szerk.: Butak András. Bp.,2014, MKITSZ. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.
Építési zsebkönyv I-II. Szerk.: Dr. Möller Károly. Bp., 1934-1935, Szerzői kiadás,(Királyi Magyar Egyetemi Nyomda), 1200+XL+1087+XIV p. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott borítóval, a II. kötet foltos.