18 művész 48 rajz. Budapest, 1942, Unitas. Kiadói papírmappa (sérült). A fedelet Sugár István tervezte. Bán Béla, Berda Ernő, B. Juhász Pál, Buti István, Farkas Aladár, Fehér György, Háy Károly László, Kasitzky Ilona, Kondor György, Nagy Béla, Nolipa István Pál, Oelmacher Anna, Roxi József, Schnitzler János, Sugár Andor, Szabó István, Szántó Piroska, Tauber Blanka rajzai. nyomatok.
A szegény Villon tíz balladája és a szép fegyverkovácsné panasza. Fordította: Szabó Lőrinc. Hincz Gyula (1904-1986) lapszámozáson belüli 18 egészoldalas rajzával. Bp.,1940, Singer és Wolfner, (Hungária-ny.), 71 p. Kiadói illusztrált papírkötés, az elülső borító belsején Mai Henrik és Fia könyvkereskedésének címkéjével, a gerincen kis hiánnyal.
Németh Lajos: Kondor Béla. Tizenhét rézkarc. A bevezető tanulmányt Németh Lajos írta. Bp.,1980, Kondor Béla, 10 p.+17 t.. Kiadói papírkötés, öt lap kijár.
Salamon Béla: Hej színművész!... Bp., 1939, Szerzői kiadás. Első kiadás! Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben, sérült gerinccel, . A szerző által dedikált!
Az elsüllyedt jelek I. A 20. századi magyar könyvillusztráció Magyarország határain kívül. Bp., 2003, Magyar Képzőművészek és Iparművészek Társasága. Kiadói papírkötés.