Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 179

Barcsay Jenő: Művészeti anatómia. Bp.,1985 Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
16650.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,33
10,29

Pécsi József: Fotó és reklám. Bp., 1997, Intera Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, pauszpapír védőborítóval, jó állapotban.
16651.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
10

Szabó Júlia: A magyar aktivizmus művészete. 1915-1927. Bp.,1981, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16652.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

18 művész 48 rajz. Budapest, 1942, Unitas. Kiadói papírmappa (sérült). A fedelet Sugár István tervezte. Bán Béla, Berda Ernő, B. Juhász Pál, Buti István, Farkas Aladár, Fehér György, Háy Károly László, Kasitzky Ilona, Kondor György, Nagy Béla, Nolipa István Pál, Oelmacher Anna, Roxi József, Schnitzler János, Sugár Andor, Szabó István, Szántó Piroska, Tauber Blanka rajzai. nyomatok.
16653.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

A szegény Villon tíz balladája és a szép fegyverkovácsné panasza. Fordította: Szabó Lőrinc. Hincz Gyula (1904-1986) lapszámozáson belüli 18 egészoldalas rajzával. Bp.,1940, Singer és Wolfner, (Hungária-ny.), 71 p. Kiadói illusztrált papírkötés, az elülső borító belsején Mai Henrik és Fia könyvkereskedésének címkéjével, a gerincen kis hiánnyal.
16654.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

Németh Lajos: Kondor Béla. Tizenhét rézkarc. A bevezető tanulmányt Németh Lajos írta. Bp.,1980, Kondor Béla, 10 p.+17 t.. Kiadói papírkötés, öt lap kijár.
16655.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Salamon Béla: Hej színművész!... Bp., 1939, Szerzői kiadás. Első kiadás! Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben, sérült gerinccel, . A szerző által dedikált!
16656.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

Erdélyi Helikon. Zsögödi Nagy Imre grafikái. Bp.,én., Múzsák, 8 p.+20 t. Kiadói papírmappában, Komplett .
16657.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Farkas Zsuzsa: Festő-fényképészek 1840-1880. Bp., 2005. Magyar Fotográfiai Múzeum. Kiadói kartonált papírkötésben.
16658.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

Farkas Zsuzsa: Embermásoló. Borsos József festőművész fényképeinek története. Kecskemét, 2009. Magyar Fotográfiai Múzeum. Kiadói kartonált papírkötés.
16659.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

Az elsüllyedt jelek I. A 20. századi magyar könyvillusztráció Magyarország határain kívül. Bp., 2003, Magyar Képzőművészek és Iparművészek Társasága. Kiadói papírkötés.
16660.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Szabadiskola Nyergesen. A Kernstock Károly vezette 1919-es nyergesújfalui képzőművészeti szabadiskola. Szerk.: Wehner Tibor. Nyergesújfalu, 2009, Nyergesújfalu Város Önkormányzata, 95p. Kiadói papírkötés.
16661.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft