17149.
335. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Idegen nyelvű könyvek
2 200 Ft
J. Girardin: Les Millions de la Tante Zézé. Paris, 1884, Librairie Hachette et C. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Francia nyelven. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, ex libris-szel. + J. Girardin: Second Violon. Paris, 1888, Librairie Hachette et C. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Francia nyelven. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopottas borítóval, foltos lapokkal.