1 000 Ft
Döntvénytár. Bírósági határozatok. 1953. október-1955. december. Bp.,1956, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Szerk.: Benkő Gyula,Jeszenszky Ferenc, Géczy Kálmán, Simor Pál, Szepes Gyula. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.