1890-1966 Vegyes mezőgazdasági könyvtétel: Szakátsy Gyula : Az almafák rendszeres termésének biztosítása. (1956), Szabó Béla: Gyümölcsborok házi készítése. (1961), Agrotröszt növényvédelmi kiállítás. (1966), Rovara Frigyes: Répatermelés (1890, rossz, széteső állapotban), Berger Károly Lajos: Kereskedelmi növények (1911, rossz, széteső állapotban), Gyümölcstermelők naptára az 1942. évre. Közte növé...
A mi süteményes könyvünk. Váncza könyv. Bp.,1941. Váncza és társa. Tizenhetedik kiadás. Kiadói papírkötés, szakadozott papírborítóval, az utolsó lap foltos.
Vegyes szakácskönyv tétel, 18 db: Közte: Horváth Ilona szakácskönyv, Magyar tájak ételei, Ízek a világból, Natúrkonyvha, Pelle Józsefné: Nem boszorkányság, Túrós Lukács: Lányok, asszonyok, szakácskönyve...stb. Különféle kiadásban. Változó állapotban.
Dr. Holdas Sándor: Prémek, szőrmék, prémes állatok. Bp., 1983, Mezőgazdasági Kiadó. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Vegyes kertészeti könyvtétel, 2 db: Szegfű az üvegházban és a szabadföldön. Szerk.: Kokas György. Kokas György-Nagy Lajos: Rózsahajtás. Bp.,1983-1982, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
Horn János-Dr. Jeszenszky Árpád-Dr. Kerekes Lajos: Gyümölcstermesztési és gyümölcsfavédelmi rádiótanfolyam. (1933. január 5.-március 2.) Az előadásokat írták: I-VII. Horn János, VIII. Dr. Jeszenszky Árpád, IX.:Dr. Kerekes Lajos. Rádiós Gazdasági Előadások. VI. évf. A magyar királyi földmívelügyi miniszter kiadása. Bp., 1933, "Pátria",90+2 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1943 Dr. Berzsenyi-Janosits László: A takarmánykáposzta és termesztése. Rádiós Gazdasági Előadások. XVI. évf. 5. sz. Bp., 1943, Magyar Királyi Földmívelésügyi Minisztérium, (Athenaeum-ny.), 8 p.
N. Madarász Aladár: A chrysanthemum termesztése. Bp., 1929, Stephaneum Nyomda és Könyvkiadó, 45+2 p. Javított gerincű félvászon-kötés, megviselt állapotban, kissé sérült gerinccel, foltos, ceruzás aláhúzásokkal.