1912 Uj Élet. 1912 III. kötet. (október-december.) Szerk.: Bárczy István, és Wildner Ödön. A stockholmi olympiai játékokról szóló szám. Fekete-fehér korabeli fotókkal. Bp.,.1912, Rózsavölgyi és Társa, IV+289-419 p.+16 t.(Fekete-fehér fotók)+8 p. A borítója hiányzik. Széteső állapotban.
Sport és játék. I-II. kötet. Szerk.: Pálfy György. A rajzokat Somfay István. Bp.,(1932),Enciklopédia Rt., 4+340+ 31 t. (közte két kihajtható melléklettel)+4+408 p.+20 t. Szövegközti rajzokkal. Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben, kopott borítókkal, első kötet gerince sérült.
Mező Ferenc: Olympiai kalauz. Dr. Kelemen Kornél előszavával. Bp.,1936, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 318 p.+1 sztl. lev+16 t. (kétoldalas fotók)+16 sztl. lev.(XI. berlini olympia műsora)+2 melléklet (az egyik melléklet kihajtható.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, hiányzó szennylappal, az elülső szennylap hiányzik.