6 000 Ft
15,54 EUR, 17,14 USD
Weiner Emil: Autó-kézikönyv. Az autó szerkezete, kezelése és vezetése. Bp.,1929, Műszaki KÖnyvkiadó és SokszorosÃtó Intézet,("Otthon-ny."), 613+3 p. Szövegközti ábrákkal illusztrált. Korabeli reklámokkal. JavÃtott gerincű félvászon-kötés, javÃtott kötéssel, kopottas borÃtóval, de belül jó állapotban.