Könyvek: Technika Tételek száma: 40
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1828496
17014
335
Books: Technics
Képes diáklexikon. Technika. Bp.,1989, Minerva. Kiadói kartonált papírkötés. 1827686
17015
335
Books: Technics
C. C. Furnas, Joe McCarty: A mérnök. Life-A tudomány csodái. Fordította: Dr. Lehoczky László. Bp., 1972, Műszaki. Kiadói kopottas kartonált papírkötés. 1827801
17016
335
Books: Technics
A műveltség könyvtára: A technika vívmányai. I. kötet. Szerk.: Hollós József, és Pfeifer Ignác, Klupáthy Jenő. Bp., é.n.,Athenaeum. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói félbőr-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, két lap és két illusztráció kijár, ezek foltosak, javítottak, sérültek. 1825286
17017
335
Books: Technics
Dr. Dezsényi György-Dr. Emőd István-Dr. Finichiu Líviu: Belsőégésű motorok tervezése és vizsgálata. Bp.,1992, Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel. 1814657
17018
335
Books: Technics
Új fotólexikon. Szerk.: Morvay György. Bp., 1984, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötés, intézményi bélyegzővel. jó állapotban. 1737579
17019
335
Books: Technics
Tiszay Andor - Falk Géza (szerk.): Rádióhallgatók Lexikona I-II. Bp., 1944, Vajda-Wichmann Kiadás. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban. 1865042
17020
335
Books: Technics
Ernyey, Gyula: Made in Hungary. The best of 150 Years in Industrial Design. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. 1725435
17021
335
Books: Technics
Pavó Elemér: Korszerű műszaki szótár. Magyar-Német, Német-Magyar. Bp., 1944. Miszler. aranyozott egészvászon kissé sérült kötésben, 1833408
17022
335
Books: Technics
4 db Wartburg személygépkocsival kapcsolatos könyv 1822151
17023
335
Books: Technics
Jacot, B. L. - Collier, D. M. B.: Marconi, az éter varázslója. Bp., é. n., Singer és Wolfner. Vászonkötésben, jó állapotban. 1779536
17024
335
Books: Technics
Benkő Istvánné-Hodován József-Kun Andrásné: Ruhaipari szabás-szakrajz. Bp.,2000, Magyar Divat Intézet Kft.-Göttinger Bt. 3. kiadás. Kiadói papírkötés. 1779544
17025
335
Books: Technics
Ábrahámné Tóth Ágnes-Benkő Istvánné-Kun Andrásné: Női szabás-szakrajz 1. Bp.,2000, Magyar Divat Intézet Kft.-Göttinger Bt. 2. kiadás. Kiadói papírkötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft