16894.
335. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
1 200 Ft
3,11 EUR, 3,43 USD
Dr. Müller Vilmos (szerk.): Klinikai Recipekönyv. 1-2. kötet. Bp.,1936, Franklin.Hatodik, bővített kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.