16891.
335. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
4 600 Ft
11,92 EUR, 13,14 USD
Fehér Ipoly (szerk.): A magyar orvosok és természetvizsgálók 1874. [...] Győrött tartott XVII-ik nagygyűlésének történeti vázlata és munkálatai. Bp., 1875, Franklin. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.