16885.
335. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
9 000 Ft
23,32 EUR, 25,71 USD
Toldt, [Karl] Károly: A tetembontás atlasza. 1505 nagyrészben színes fametszettel és 13 eredeti röntgenképpel. A magyar kiadást sajtó alá rend. Tellyesniczky Kálmán. 1-6. köt. (Teljes!) 1. köt. Az emberi test tájékai. A csonttan. 2. köt. A szallagtan. 3. köt. Az izomtan. 4. köt. A zsigertan. 5. köt. Az értan. 6. köt. Az idegtan és érzékszervek tana. Bp. 1914-1912.! Universitas. 973 l. (folyamatos lapszámozás), 273 mm. A 13 röntgenkép a 256. lap után következik, plusz 4 röntgenkép található az 551. lap után. Korabeli egészvászon kötésben. Az 5. és a 6. kötet gerince sérült.