Ruisz Rezső: A magyar városok iparosodása. Adalékok az ipari decentralizáció kérdéséhez. Statisztikai Közlemények. Bp.,[1943], Székesfőváros Házinyomdája. Kiadói papírkötés, tollas aláhúzásokkal, volt könyvtári példány.
Budapest Régiségei XXIII. A Budapesti Történeti Múzeum Évkönyve. Szerk.: Tarjányi Sándor. Bp., 1973, BTM. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1150 példányban
Dr. Lovas Dániel-Walter Péter: Kecskemét és a kiskunsági puszták. Kecskemét,é.n.,Kecskeméti Lapok Kft. Kiadói kartonált papírkötés,kissé sérült borítóval, angol, német és magyar nyelven.
Szalai György: Kőbánya története. Bp., 1970, Budapest Főváros X. Kerületi Tanács Végrehajtó Bizottsága. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
Trencsényi-Waldapfel Imre: A régi Pest-Buda. Egykorú képek és leírások. 1944, Officina. Második kiadás. Kiadói kopottas félvászon-kötés, jó állapotban.
1999 Budapesti útmutató és címtár. Rendőrségi Zsebkönyv, IX. (XXXV.) évfolyam. Szerk.: Dr. Szimeonov Todor. Bp., Útmutató Kiadó. Kiadói műbőr-kötés. Jó állapotban.
Borsos Béla-Sódor Alajos-Zádor Mihály: Budapest építészettörténete, városképei és műemlékei. Szerk.: Pogány Frigyes. Bp., 1959, Műszaki. Rengeteg képpel és 3 térképpel illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kissé fakó gerinccel, a hátsó kötéstábla kissé foltos.