[Székely Lajos]: Gyula város rövid leírása. Gyula, 2000, Kner-Tevan. Kiadói egészvászon-kötés, Gyula város térképével. Dobay János 1897-es kiadásának reprintje!
1914 Kassuba Domokos: A Ciszterci Rend egri kath. főgimnáziumának értesítője az 1913-1914. tanévről. Eger, 1914, Érseki Liceum, 373 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, sérült, hiányos gerinccel, gyűrött lapokkal.
Horusitzky Henrik: A kisbéri magy. kir. állami ménesbirtok agrogeologiai viszonyai. Különlenyomat a M. Kir. Földtani Intézet Évkönyve XX. kötet 4. füzetéből. Bp., 1912, Franklin-Társulat, 2+127-187 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott, javított borítóval, részben felvágatlan lapokkal. A szerző, Horusitzky Henrik (1870-1944) geológus, a Földtani Intézet igazgatója által Schafarzik Ferenc (1854-1...
Vegyes könyvtétel, Tokaj témában, német nyelven, 2 db: Cey-Bert Róbert Gyula: Tokajer Weingastronomie. 2002, Verlag Paginarum. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. Michael Sailer: Das Tokajer-buch. Nürtingen,é.n.,Michael Sailer Verlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.