17070.
335. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Vasút témájú könyvek
1 400 Ft
3,63 EUR, 4,00 USD
Párkai István: Motorkocsik és motormozdonyok. Bp.,1954, Tankönyvkiadó. Átkötött kopott félvászon-kötés. Megjelent 500 példányban. Mezei István (?-2015) gépészmérnök, MÁV főtanácsos, vasúti szakíró, vasúttörténész névbejegyzésével.