Bolhapiac Tételek száma: 377
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1882881
11625
335
Flea Market
Áttört csont gumis karkötő, d: 5,5 cm 1882912
11626
335
Flea Market
Kis virág alakú medál gyöngyházzal, h: 3 cm 1882896
11627
335
Flea Market
Masni alakú ezüstszínű bross, 2,5×2 cm 1882900
11628
335
Flea Market
Áttört fém hajcsat, 5,5×2,5 cm 1882888
11629
335
Flea Market
Ametiszt karkötő, fém kapoccsal, h: 16 cm 1882925
11630
335
Flea Market
Szürke gyöngyös, strasszos nyaklánc, fekete selyemszalagon 1882922
11631
335
Flea Market
Rózsás gobelin medál fém keretben, d: 1,05 cm 1882913
11632
335
Flea Market
Fekete-fehér nagy szemű gumírozott karkötő 1880058
11633
335
Flea Market
1996 Vuk, hangjáték Fekete István regényéből, Hungaroton magnókazetta 1878281
11634
335
Flea Market
Kínai jelzett tubákos fiola, faragott csont?, réz szerelékkel, m:5 cm 1878292
11635
335
Flea Market
Bronz uszkár figura, jelzés nélkül, m:4,5 cm 1882890
11636
335
Flea Market
Kis gyöngyház feszület, 4×2,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft