30 000 Ft
cca 1900 Rudolf Ditmar Wien hagyma mintás petróleum lámpa, festett fajansz, réz, sérült burával (+ pótolt burával), jelzett, festés kopott, m:45 cm (lámpatest) / XIXth century: Fayance petroleum lamp. Hand painted.