1 000 Ft
1907-1948 5 db egyházi cím és névtár: A magyar Kegyes-tanítórend névtára az 1907/1908. tanévre, Pannonhalmi Szent Benedek-rend és a Pannonhalmi egyházmegye névtára az 1928/1929. iskolai évre, Schematismus Provinciae Hungariae Sanctae Mariae Ordinis Fratrum Minorum S. P. N. Francisci. Anno 1930, Congregatio Hungarica Ordinis Sancti Benedicti 1938, Római katolikus világ papság és a férfi-női szerzetesrendek címtára. 1947-1948. évre. Változó állapotban, az egyik borítója hiányzik, a többinél kopott, foltos, vagy kissé sérült.