cca 1910-1935 Vegyes utazással kapcsolatos tétel, 4 db: Venedig. Berlin, Lido, Preuss Institut Graphik. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötésben. Benne négy számlával, Grand Hotel des Bains szálloda prospektusával, 1912-es velencei műsor programkártyával, Á la Ville de Trieste velencei hotel reklámkártyájával. Velence térképpel. Egy korabeli utazás emlékeivel. +Ricordo di Pompei. 32 fekete-feh...
1916 A Pesti Hírlap naptára az 1916. szökőévre. 26. évf., Szerk. Schmittely József. Bp., Légrády-Testvérek. Kiadói egészvászon-kötés, kissé laza fűzéssel.
Fliegende Blatter XXXIV. N. 809-834. München, é.n., Braun & Schneider, 208 p. Kiadói dombornyomott egészvászon kötés. Gazdagon illusztrált, német nyelvű, humoros kiadvány. A borítója kopott. A lapok néhol foltosak. A lapok meglazultak a 106+111 p. között. / Linen-binding, in german language. The cover is worn, with some spotties. The pages are getting out between 106-111 p.