1956 "Az ország minden részében vár a Földművesszövetkezet" - propaganda plakát, hátoldalon Magyarország autóbuszhálózatával, hajtott, szakadással, 41×64 cm
cca 1800 Département du Nord. Décreté le Fevrier 1790 par L'Assemblée Nationale divise en 8 disticts et 54 cantons. Franciaország északi területének térképe. Színezett rézmetszet vászonra kasírozva. Enyhén foltos. / cca 1800 Map of the northern part of France. Colored etching. Slightly stained. 82x53 cm
cca 1910-1930 Vegyes térkép tétel, közte Kassa és környéke (1923, cseh), különféle térképek atlaszból (Gotha, Justhus Perthes, Atlas Antiquus) és útikönyvből (Palermo, Nápoly, Pompei...stb), összesen 21 db, 46x56 cm és 10x1 5 cm közötti méretben
1954-1955 Vegyes térkép tétel, 4 db: 1954 2 db térkép vázlat egy borsodi útvonalról, Ózd-Aggtelek-Kazincbarcika-Miskolc, 57x68 cm és 58x49 cm. 1955 Útvázlat az egri M.T.H. 212. sz. ipari tanintézet vándorüdülő csoportjainak menetvonaláról, 1955. júl. 20.-aug. 2. 58x85 cmx2 Változó, többnyire szakadozott állapotban.