Osztrák-Magyar Monarchia 1898. Ferenc József uralkodásának 50 éves jubileumára készült, négy érméből álló jelvény, kitüntetés stílusú szalagon "FRANZ JOSEF I - ELIZABETH / FRANZ JOSEF I 1848", "FRANZ JOS I 1879 6 HABSBURG / HABSBURG", "KRÖNUNG I. BUDAPEST 1867 / ERZH. FRZ. JO. B. LUCIA.", "1848 FRANZ JOSEF I. 1898 / ZUR ERINNERUNG A. D. 50. JAHRIG REGIERUNGS JUBILAUM 1898" T:1-
Austro-Hungarian Monarchy 1898. Commemorative medallion for the 50th Anniversary of Franz Joseph's reign, four medallion on decoration ribbon styler ribbon "FRANZ JOSEF I - ELIZABETH / FRANZ JOSEF I 1848", "FRANZ JOS I 1879 6 HABSBURG / HABSBURG", "KRÖNUNG I. BUDAPEST 1867 / ERZH. FRZ. JO. B. LUCIA.", "1848 FRANZ JOSEF I. 1898 / ZUR ERINNERUNG A. D. 50. JAHRIG REGIERUNGS JUBILAUM 1898" C:AU
~1920. "A Magyar Országos Tűzoltó Szövetség XV éves Szolgálati Érme" jelzett Ag kitüntetés szalag nélkül (21,4g/0.800/37mm) T:2,2- hiányzó fül
Hungary ~1920. "The Hungarian Fireman Association, XV years service medal" Ag decoration without ribbon (21,4g/0.800/37mm) C:XF,VF missing ear
~1930-1940. 18db-os díjérem tétel, néhány darab szalaggal, egy-két kivételtől eltekintve mind "Gál", "Arkanzas", "Ludvig" vagy "Füsti Ötvös" gyártói jelzéssel T:2,2-
Zsákodi Csiszér János (1883-1953) 1931. "Csengery Antal a Polgári Iskola Megteremtője 1868. / Ép testben ép lélek" aranyozott Br emlékérem, mellszalag nélkül (36mm) T:2