Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 20
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1889223
10500
336
Ex libris - small-graphics
Franz von Bayros (1866-1924): Ce n'est que le premiere coup qui coute madam. Heliogravúr, papír, jelzett a nyomaton, 16,5×16 cm 1439706
10501
336
Ex libris - small-graphics
Jörgen Brockdorff-Nielsen (?-?): Ex libris Klaus Rödel. Rézkarc, papír, jelzett, 5×4 cm 1622851
10502
336
Ex libris - small-graphics
"D.I." jelzéssel: Lux Gyula könyve. Klisé, papír, jelzett, 16x11 cm 1627134
10503
336
Ex libris - small-graphics
Duloff, Berlin jelzéssel: Erotikus ex libris Elisabeth Kallmorgen. Litográfia, papír, jelzett a hátoldalon, 110x80 mm 1622832
10504
336
100
Ex libris - small-graphics
Fery Antal (1908-1994): BUÉK Galambos Ferenc 1970 ex libris. Fametszet, papír, jelzett, 15x10 cm 1863048
10505
336
Ex libris - small-graphics
Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994): Ady Endre, fametszet, papír, jelzett a metszeten, 10×8,5 cm 1831238
10506
336
Ex libris - small-graphics
Lenkey Zoltán (1936-1983): Figura, rézkarc, papír, jelzett, 14,5×9,5 cm 1600844
10507
336
Ex libris - small-graphics
Melczer János: Ex eroticis. Rézkarc, papír, jelzett a karcon (MJ), 11×6,5 cm 1627132
10508
336
Ex libris - small-graphics
Vladimir Mersner: Erotikus ex libris. Klisé, papír, jelzett a hátoldalon, 110x70 mm 1865409
10509
336
Ex libris - small-graphics
1941 Sterbenz Károly (1901-1993): A M.E.G.E. VIII. közgyűlésének emlékére. Rézkarc, papír, jelzett, 12×9 cm 1622763
10510
336
Ex libris - small-graphics
Stettner Béla (1928-1984): Galambos Ferenc 70. születésnapjára ex libris. Linó, papír, jelzett, 10,5x15,5 cm 1874092
10511
336
5500
Ex libris - small-graphics
Gy. Szabó Béla (1905-1985): Illusztrációk, 10 db fametszet, papír, jelzés nélkül, különböző méretben Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft