Shakespeare színművei. Csiky Gergely jegyzeteivel. Első kötet. Bp.,én.,Ráth Mór. Több lap tépett, szakadt, újrakötve + Rietschel, H.: Leitfaden zum Berechnen und Entwerfen von Lüftungs- und Heizungs-Anlagen. Ein Hand- und Lehrbuch für Ingenieure und Architekten. Unter Mitw. von K. Brabbée. Fünfte, neubearbeitete Auflage. 2 Bde. Berlin, 1913, Julius Springer. Aranyozott egészvászon kötésben
Pintér Jenő: A magyar irodalom története I. (Bessenyei György fellépésétől Kazinczy Ferenc haláláig. ) Budapest, 1913, Szerzői,. Első kiadás, Aranyozott gerincű félvászon kötésben.
Váradi Antal: Képek a magyar író- és színészvilágból. I. Színészek. Bp.,1911, Pesti Könyvnyomda Rt. Egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötés.
RÉVAI NAGY LEXIKONA I-XX. kötet
Bp., 1911-1935, Révai testvérek. Eredeti kiadás!
Több száz színes és fekete-fehér melléklettel, térképpel, táblázattal, stb., több ezer szövegközti képpel, ábrával. - Kiadói, egységes, gerincén aranyozott vászonkötésben, az elülső táblán vaknyomásos díszítéssel. Gerincnél kissé kopottak, egyébként jó állapotban vannak.
Révai nagy lexikona. 1-5. köt. Bp., 1992-1994, Babits. Hasonmás kiadás. Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban. + Révai Új Lexikona. Szekszárd, 1996, Babits. Vászonkötésben, jó állapotban.
Jókai Mór: Kalóz-király. Történeti novella. Második kiadás. Pest, 1857, Heckenast Gusztáv. 119p. Utolsó oldalon szöveget nem érő hiánnyal, későbbi félvászon kötésben.