Lord Byron: Beppo. Verses elbeszélés. Fordította Kosztolányi Dezső. Békéscsaba, é.n. (1920,)Tevan kiadás, 37 p. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kissé sérült gerinccel, de egyébként jó állapotban. A borító illusztrációja Divéky József munkája. Első kiadás. Tevan-kiadvány.
Kosztolányi Dezső: Modern költők. I-III. Külföldi antologia a költők arcképével. Tetemesen bővített második kiadás. (Bp. 1921.) Révai. 220 l. 9 t.; 208 l. 7 t.; 278 l. 14 t. Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben, jó állapotban
Grünhut Adolf: Tanulmányok a spiritizmus köréből. Magnetizmus, szomnabulizmus, mediumizmus. I. kötet. Bp., 1932, Szellemi Búvárok Pesti Egylete. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas borítóval, a hátsó kötéstábla sérült.
Magyar Kabaret. II. kötet. Geiger Richard festőművész rajzaival. (Összeáll. és bev. Hervay Frigyes.) Gyoma, 1912. Kner Izidor, 363+5 p. Átkötött félvászon-kötés, kopottas gerinccel,
Eötvös József, B(áró): A' karthausi I-II. kötet Bp.,1852,[Emich], Emich és Eisenfels-ny., 310+353 p. Átkötött aranyozott gerincű modern egészvászon-kötés, az első kötet címlapja hiányzik, ceruzás névbejegyzéssel, a 7. oldal foltos.
Arany János kisebb költeményei. Második kötet. Pest, 1860, Heckenast Gusztáv, (Landerer és Heckenast-ny.), 256+2 p. Második kiadás. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopott borítóval és gerinccel.
Ambrus Zoltán: Budapesti mesék. Elbeszélések. Ambrus Zoltán munkái XI. Bp., 1908, Révai. Kiadói festett, aranyozott szecessziós egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, a hátsó borító sarka foltos, de egyébként jó állapotban.