Arany János kisebb költemények. Bp., 1895, Ráth Mór. Tizedik kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, Leszik-kötés, kis folttal a hátsó kötéstáblán.
Vegyes könyvtétel, 2 db:
Gaál Mózes: Szent István. Az első magyar király. Bp., 1900, Franklin. Második kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, intézményi bélyegzővel, kopottas, foltos borítóval.
Arany János: Murány ostroma. Bp.,1907, Franklin. Átkötött egészvászon-kötés, intézményi bélyegzővel, kopottas, foltos borítóval.
Mereskovszkij munkái sorozat 10 kötete.(8 mű 10 kötetben.) Bp.,é.n.,Dante. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, az egyik töredék kötet, változó, többnyire kopott, rossz állapotban.
A "Remekírók képes könyvtára" sorozat 4 kötete: A magyar népköltés remekei; Byron: Don Juan 1-2.; Reviczky Gyula összes költeményei. Kissé kopott, díszes vászonkötésben, az egyik foltos.
Tersánszky J. Jenő: Tíz taktus története. Bp., Új Hang. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban + Tersánszky J. Jenő: A félbolond. Bp., Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban.
Arany János hátrahagyott iratai és levelezése 1. kötet: Versek. Bp.,1888, Ráth Mór. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, és gerinccel, névbejegyzéssel.
Kisfaludy Károly minden munkái. III. kötet. Öszveszedte Toldy Ferenc. Buda, 1831. Magyar Királyi Egyetem betűivel, 203+1 p. Papírkötésben, foltos, kopott borítóval, néhány foltos lappal, deformált gerinccel.