Vegyes katalógus tétel, kb. 80-90 db, közte aláírtakkal, és dedikáltakkal is, valamint Bartha László (1908-1998) 3 db üdvözlő kártyája, és 1 db levele, saját kezű soraival, a saját és felesége aláírásával, alapvetően jó állapotban, dohos.
Modern festők. Magyar és idegen művészek alkotásai eredeti színekben és magyarázó szöveggel. Szerk.: Térey Gábor. IV. köt. Bp., é. n. Festett, aranyozott vászonkötésben. Gerincen kis sérülés, egyébként jó állapotban
Muther Richard: A festőművészet története. I-II. kötet. (Egyben.) Fordította Lengyel Géza. Függelék: Lyka Károly: Magyar képírás. Bp., é.n., Révai, 288+272 p. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötésben, jó állapotban.
P. Brestyánszky Ilona : Kovács Margit. Budapest, 1982, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata-Corvina Kiadó, 221 p. Negyedik kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban.