17341.
336. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Idegen nyelvű könyvek
6 000 Ft
15,54 EUR, 17,14 USD
André-Guillaume Contant d'Orville (1730?-1800?): Histoire de L'Opera Bouffon. Contenant les jugements de toutes les Pieces qui ont paru depuis sa naissance jusqu'a ce jour, pour servir a l'histoire des théâtres de Paris. I-II. kötet. Amsterdam-Paris, 1768, Grange. Francia nyelven. Korabeli kissé kopott egészbőr-kötésben, a gerincen kis sérüléssel, festett lapélekkel, a kötéstáblák és a szennylapok belseje foltos, az elülső szennylapon bejegyzés, ex libris-szel.