1 600 Ft
4,24 EUR, 4,57 USD
Az 1877-dik évi törvények gyűjteménye. Bp., 1886, Nágel Ottó, Pesti Könyvnyomda Rt. -ny. Második kiadás, V+167 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borÃtóval, kissé sérült gerinccel, kijáró utolsó lappal, és hátsó szennylappal. A cÃmlapon "Magyar Királyi Belügy Minister" bélyegzÅ‘vel.