Pongrácz György: Negyedszázad piros-fehérben. Tichy Lajos életregénye. Bp., 1977, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, fekete-fehér fotókkal. A szerző, Pongrácz György (1939-2001) dedikációjával és Tichy Lajos (1935-1999) aláírásával.
Kun László: Egyetemes testnevelés és sporttörténet. Bp.,1984, Sport. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
Bergsteigergruppe der Section Österreichischer Gebirgsverein des Deutschen und Österreichischen Alpenvereins. Tätigkeitsbericht 1930-1932. Wien, 1933, Der Section Österreichischer Gebirgsverein des D.u. Ö. Alpenvereins, 94 p. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés.
Lukács László-Szepesi György: 112. A magyar olimpiai aranyérmek története. 1896-1980. Bp.,1980, Sport. Második, bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.