Szepessy Anna: Ich lerne deutsch. Deutsches ABC und Lesebuch für ungarische Kinder. (Magyar gyermekek ábécés- és olvasókönyve.) Bp.,é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Német nyelven. Kiadói papírkötés, kopottas, kissé gyűrött borítóval, az utolsó lapon ceruzás jegyzettel, de belül jó állapotban.
P.-F. Le Play: La Réforme Sociale. Bulletin, de La Société D'Économie Sociale et des Unions de La Paix Sociale. Párizs, 1906, Secrétariat de La Société D'Économie Sociale, 204 p. Korabeli félvászon-kötés, francia nyelven. / Contemporary half-linen-binding, in French language.
Josephus Verner: Philosophia Moralis. Pestini (Pest), 1835, Tratner-Károlyi, 16+488 p. Latin nyelven. Átkötött modern papírkötés, foltos, az utolsó pár lap sérült.
Prof. Dr. Med. Forel Ágoston: Az idegek és a szellem egészségtana ép és beteg állapotban. Az Egészség-Ápolás Könyvtár. IV. kötet. Bp., é.n., Légrády. Kiadói egészvászon-kötésben, laza, megerősített kötéssel.
Achille Loria: A szociológia feladatai és iskolái. Fordította: Pór Ödön. Bp.,1907, Grill Károly. Korabeli kissé kopottas egészvászon-kötés, kijáró elülső szennylappal.