2 200 Ft
5,70 EUR, 6,29 USD
Dr. L. Graetz: Die Elektrizität und ihre Anwendungen. Stuttgart, 1907, J. Engelhorn. Szövegközti ábrákkal, német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval./Linen-binding, with little bit worn cover, in German language.