10 000 Ft
25,91 EUR, 28,57 USD
Francesco Nitti három műve: Európa hanyatlása. Az újjáépÃtés útjai. Bp.,1923, Pallas Irodalmi és Nyomdai kötés, 1 t.+227 p. ElsÅ‘ kiadás. Nincs béke Európában. Bp.,1923, Pallas Irodalmi és Nyomdai kötés, 1 t.+215 p. Második, javÃtott és bÅ‘vÃtett kiadás. A béke. Bp.,[1925], Pallas Irodalmi és Nyomdai kötés, 1 t.+162+2 p. ElsÅ‘ kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, szép állapotban.