15636.
336. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
800 Ft
2,07 EUR, 2,29 USD
Cholnoky Jenő: Amerika. A föld és népei. I. kötet. Bp.,1917, Franklin-Társulat, VI+768 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kopott borítóval.